Servis

Çınar Lastik

Uzman ve Profesyonel Kadro

Konusunda tecrübeli ve uzman servis personelimiz, ana firmaların düzenli eğitimlerine sürekli katılmaktadır. Böylece, en güncel bilgilere haiz ekibimiz sayesinde aracınıza en iyi servis hizmeti garanti altına almış oluyoruz.

Şeffaflık

Tüm servis sürecimizde müşterilerimizi en doğru şekilde bilgilendiriyoruz. Aracın servise girişini, müşterimiz arzu ederse, interaktif serviste birlikte yapıyoruz. İhtiyaçları beraber belirliyoruz. Bakım esnasında ekstra bakım ihtiyaçları olduğunda ise müşterilerimiz ile irtibat kurup onay almadan işlem yapmıyoruz.

Doğru Teşhis

Güncel eğitimleri ve derin tecrübeleri sayesinde Servis Danışmanlarımız, sorunları çabuk ve etkili bir şekilde teşhis edip tam zamanında çözüyor. Servisimize giren araçlara, ilk seferde doğru teşhis koyarak, etkin servis hizmeti sağlamayı hedefliyoruz.

Yüksek Teknoloji

Tüm yeni nesil araçlar, üst seviyede teknolojiye sahip ekipmanlarla donatılmıştır. Yüksek teknolojili araçlarınızın bakımı da özel uzmanlık ve ekipman gerektirmektedir. Basit hataların, önemli problemlere yol açabileceğini bildiğimizden, servislerimizde herzaman en güncel orjinal cihazları bulunduruyoruz. Amacımız, teknolojiyi sonuna kadar kullanıp, sıfır hata ile bakım yapmak.

Çınar Lastik

Back to top